SPRZĄTANIE PO BUDOWIE

Prace remontowo-budowlane niosą ze sobą zawsze specyficzny rodzaj zabrudzenia, trudny do usunięcia bez odpowiednio dobranego sprzętu i specjalistycznych preparatów czyszczących. Decydującym elementem w powodzeniu takiego przedsięwzięcia, jakim jest doczyszczenie, jest dobór odpowiedniej technologii.

MATERIAŁY CZYSTOŚCIOWE

Dla naszych klientów dostarczamy materiały czystościowe, higieniczne znanych marek. W naszej ofercie znajdziesz produkty w konkurencyjnych cenach. Zaopatrzymy Twoje biuro

SPRZĄTANIE MASZYNOWE

Mycie posadzki maszynami szorująco – zbierającymi usuwa kurz, pyły, zastoiska brudnej wody, pozostałości błota. Maszynowe mycie posadzki nie usuwa z niej  np. plam po oleju, śladów po kołach pojazdów czy pozostałościach różnych substancji chemicznych. Jeśli podłoga jest mocno zaniedbana i zanieczyszczona, wówczas  koniczne jest jej gruntowne wyczyszczenie.

MYCIE OKIEN

Realizujemy mycie okien metodą tradycyjną oraz z wykorzystaniem drabin, rusztowań oraz podnośników.

PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW

 

Zajmujemy się zabrudzeniami na dywanach i wykładzinach. Posiadamy odpowiednie maszyny piorące.

SPRZĄTANIE PO IMPREZACH 

 

Ile razy budzili się Państwo po ciężkiej nocy a dookoła panował harmider i bałagan? Chcemy, aby imprezy organizowane przez Państwa kojarzyły się wyłącznie z przyjemnością, dlatego swoim klientom proponujemy doprowadzanie do porządku mieszkania lub domu po różnego rodzaju imprezie. 

OBSŁUGA WSPÓLNOT 
MIESZKANIOWYCH

 

Proces przekształcania się spółdzielni mieszkaniowych we wspólnoty zmienia diametralnie podejście oraz oczekiwania mieszkańców związane z wyglądem terenów zewnętrznych i budynków mieszkalnych.

DLA FIRM BUDOWLANYCH

które, pod koniec inwestycji muszą zmierzyć się z zaprezentowaniem i przekazaniem gotowej inwestycji Inwestorowi. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wesprzeć firmę budowlaną w przygotowaniu inwestycji do odbioru.

Oferujemy zawsze dogodne i solidne usługi sprzątania w trakcie budowy, po budowie, sprzątania klatek schodowych, mycia okien, sprzątania i mycia garaży podziemnych, alpinistycznego czyszczenia i mycia elewacji, a wszystko to w cenach, na które Twoja Firma może sobie pozwolić w każdej chwili.

SPRZĄTANIE BIUR

 

Przygotowaliśmy pełną ofertę usług sprzątających dla biur oraz instytucji. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia zakresu oraz czasu prac.

SPRZĄTANIE MIESZKAŃ I DOMÓW

 

Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem wnętrz mieszkalnych. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz stałe.