firma porządkowa Simple Group

Dlaczego my

NIEZAWODNY SPRZĘT

Aby świadczyć usługi sprzątania na jak najwyższym poziomie, do wykonywania prac używamy profesjonalnego sprzętu firmy Karcher, który w połączeniu z najlepszymi środkami czyszczącymi, perfekcyjnie radzi sobie z najbardziej trudnymi zabrudzeniami.


PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Zespół Crystal Clean tworzy profesjonalna kadra pracowników, z długoletnim doświadczeniem. Dobieramy środki czystości i sposób czyszczenia do indywidualnych potrzeb.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ STAŁYCH I CYKLICZNYCH

Terminy wykonywania powierzonych nam zleceń dopasowujemy do klienta. Realizujemy zamówienia jednorazowe oraz stałe i cykliczne.
 

SZEROKI ZAKRES USŁUG SPRZĄTANIA

Jako doświadczona firma sprzątająca, proponujemy szeroki zakres usług porządkowych. Oferujemy m.in.: sprzątanie po remoncie oraz po budowie, sprzątanie biur, lokali, osiedli mieszkaniowych, mycie okien, pranie dywanów i wykładzin oraz czyszczenie tapicerki. Wykonujemy również, na życzenie klienta inne usługi sprzątania. W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

GWARANCJA SKUTECZNOŚCI

Jako profesjonaliści, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasze referencje, najlepiej pokazują zadowolenie klientów, którzy nam zaufali.